Header image

Zvyšok našej stáže v Slovinsku bol taktiež plný dobrodružstiev a zaujímavých príhod. Čo sa týka práce, opäť sme dostali príležitosť predviesť firme HAKL IT svoje kvality. V našej pracovni sme si už vybudovali efektívny systém práce, ktorý nám pomáhal zvládať každodenné úlohy a zadania od našich mentorov. Tu sme zistili ako dobre nás naša škola pripravila a čo všetko nás naučila. Naši mentori, dokonca aj samotný riaditeľ firmy boli prekvapení, koľko toho vieme a čoho všetkého sme schopní.

S novým dozorom v podobe pána učiteľa Barutiaka rozhodne nebola núdza o príjemne strávené chvíle a ani o športové aktivity. Aj počas tejto časti nášho pobytu v cudzine sme mali možnosť spoznávať a obdivovať krásy Slovinska. Opäť sme navštívili Maribor, kde sme sa boli lyžovať, pozreli sme sa do Kopru, malého prímorského mestečka a zažili sme karneval v najstaršom meste Slovinska, Ptuji.

Nadviazali sme nové kamarátstva s miestnymi študentmi a stážistami z Francúzska. Tieto spomienky v nás zostanú už na vždy a som si istý, že na celú stáž budeme ešte po rokoch spomínať s úsmevom na tvári.

Všetci sme boli so stážou nadmieru spokojní a ďakujeme z celého srdca všetkým, ktorí sa na nej aspoň trochu podieľali a umožnili nám pozrieť sa do sveta a vidieť ho trochu inými očami. 

 Marek Horňák 3.B

Ďalšie fotografie nájdete vo fotogalérii.

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy