Header image

Vládca robotov - bud’ vládcom sveta, v ktorom budeš riadiť roboty. Na kurze sa naučíš dávať LEGO robotom príkazy tak, aby ťa počúvali na slovo. V programe LEGO Mindstorms si vytvoríš program, ktorým prikážeš robotovi EV3, aby sa správal podľa tvojich predstáv. Príd’ si vyskúšať, či to dokážeš! Celý kurz trvá tri stretnutia a prebieha v pondelky od 14:20 do 15:50.

3D dizajnér - baví ťa čmárať si na okraj zošita rôzne tvary, či budovy? Daj svojim výtvorom aj tretí rozmer! Nauč sa vytvárať 3D modely v CAD softvéri, vymodeluj si svoje vlastné modely ako  kryt na smartfón, kľúčenku, prívesok či iný predmet a vytlač ho na 3D tlačiari. Zhmotni svoje predstavy! Celý kurz trvá štyri stretnutia a prebieha v pondelky od 14:20 do 15:50.

Zábavné obvody - dokážeš prepojiť elektronické súčiastky tak, aby veci blikali, či pískali? U nás sa naučíš ako na to a svojim výtvorom sa môžeš pochváliť i kamarátom. Naučíme ťa vytvárať plošné spoje, spájkovať elektronické súčiastky, odmerať správne zapojenie a oživiť elektronické obvody. Celý kurz trvá tri stretnutia a prebieha v pondelky od 14:20 do 15:50. 

Vytvor si svoj gadget - chceš si postaviť poplašné zariadenie do izby, automatický polievač kvetov, lampu s meniacimi sa farbami, či parkovací senzor do auta? Na tomto kurze sa dozvieš, ako prepojiť svet senzorov so svetom počítačov a elektroniky. Naučíme ťa tvoriť krátke programy a k nim poskladať jednoduché elektronické obvody. Celý kurz trvá štyri stretnutia a prebieha vo štvrtky od 14:20 do 15:50. 

Junior administrátor - šprtáš sa v počítačoch? Vždy niečo nastavuješ? Chceš mať bezpečnú WiFi sieť? Na tomto kurze sa počas štyroch stretnutí naučíš, ako si poskladať počítač, vytvoriť si v reálnom počítači virtuálny počítač, nainštalovať a nastaviť operačný systém,  zostrojiť sieťový kábel, či nakonfigurovať bezpečnú WiFinu. Celý kurz trvá štyri stretnutia a prebieha vo štvrtky od 15:00 do 16:30.    

 


 

Vyplň prihlášku na vybraný kurz !   smile

 

Minimálny počet účastníkov kurzu – 7

Maximálny počet účastníkov – 10

Po dosiahnutí minimálneho počtu prihlásených účastníkov

Ťa budeme kontaktovať a oznámime Ti termín kurzu.

Pri väčšom záujme kurzy budú otvárané počas celého školského roka.

Každý má šancu.

        Tešíme sa na Teba.  smile

 

Zaujali ťa tieto kurzy? Máme ich pripravených ešte zopár. Viac info sa dozvieš už čoskoro na týchto stránkach!

V novembri 2017 sme spustili kurzy pre žiakov ZŠ v rámci projektu Juniverzity. Môžete si pozrieť zoznam kurzov.