Header image

 

Naša škola sa stala opäť jedinečným miestom, ktoré spojilo počas uplynulých dní deti základných škôl v Košiciach, pedagógov, energie a environmentálnu výchovu. Do deviateho ročníka podujatia ,,Dni energií 2019“pre žiakov základných škôl 8.ročníka, ktoré sa uskutočnilo v dňoch 19. – 20.marca 2019 v spoločenskej miestnosti SPŠ elektrotechnickej (SPŠE) v Košiciach sa zapojilo 160 ,,šetričov“ energií – žiakov a ich pedagógov zo siedmych  základných škôl v Košiciach.

Prítomní ôsmaci si na tomto podujatí zvýšili ekologické povedomie netradičným spôsobom, spoznali a dozvedeli sa novinky o výrobe elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov a získali tipy, pomocou ktorých sa ich domácnosť stane šetrnou k životnému prostrediu. Žiaci základných škôl mali možnosť prezentovať svoje vlastné technické projekty a grafické práce, ktoré si na podujatie pripravili a priniesli.

Predpoludnie nabité energiou a dobrými nápadmi sa podľa účastníkov podujatia  opäť vydarilo.

       

Ďalšie fotografie nájdete vo fotogalérii


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003564052
DnesDnes2820
Tento týždeňTento týždeň10660
Tento mesiacTento mesiac38666
počet návštev od 26.4.2015