Header image

 

V piatok 20. novembra 2015  sa vybraní študenti našej školy so záujmom o fyziku spolu s vyučujúcimi  Mgr. Vargovou a Mgr. Hrivňákovou zúčastnili popularizačnej prednášky CERN – TOVÁREŇ NA SNY. „Továreň na sny" študentom predstavili poprední slovenskí vedci pôsobiaci  v CERN-e  doc. Peter Chochula a prof. Karel Šafařík. V CERN-e premieňajú ľudské sny na reálne a užitočné produkty. Vedeli ste, že aj Web (www) zrodili v CERN-e, v Európskej organizácii pre jadrový výskum, ako vedľajší produkt?

Naši študenti sa usadili  odvážne do prvých dvoch radov a  aktívne a múdro  odpovedali na kladené otázky. Jeden z nich, Matej Fedor z III. A, bol za svoju aktivitu odmenený prof. Šafaříkom. Naši študenti nás v Aule Maxima, kde sa prednáška konala,  reprezentovali veľmi dobre a za svoje vedomosti si vyslúžili aj uznanie prednášajúcich. Veríme, že aj im sa podarí splniť si ich sen.

 Sú ľudia, ktorí sa na ceste k splneniu svojich snov  vzdajú.
Sú ale aj takí, ktorí neprestávajú veriť, že sa im to raz podarí!

Fotogaléria


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

002821513
DnesDnes2244
Tento týždeňTento týždeň2244
Tento mesiacTento mesiac90042
počet návštev od 26.4.2015