Header image

Dňa 17. 9. 2015 sa žiaci II.B a II.C v sprievode Ing. Kolembusovej, Mgr. Smatanovej a Ing. Mešterovej zúčastnili 7. ročníka festivalu Mosty bez bariér v areáli  SOŠ v Pribeníku, ktorý sa koná pod záštitou JUDr. Zdenka Trebuľu, predsedu KSK.

Festival spája stredoškolskú mládež z celého kraja. Akcie sa zúčastňujú rôzne typy škol, v ktorých sa vzdelávajú zdravé, ale aj telesne znevýhodnené deti. Na podujatí prezentovali školy v kompetencii KSK svoje úspechy.

Naša škola získala 3. miesto v technickej kategórii vďaka študentovi  Dominikovi Fedorovi a jeho "Šplhajúcemu robotovi".

Na podujatí vystúpili talentovaní študenti, skupina Peter Bič Projekt, videli sme ukážky zásahu policajných psov a prácu jednotiek rýchleho nasadenia policajného zboru.

fotogaléria

 

No events found

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy