Header image

Dňa 7.3.2024 sa v priestoroch našej školy uskutočnila prednáška spojená s diskusiou o EP pre študentov II.E a II.F v rámci projektu Euroscola 2024. Túto prednášku sme zrealizovali  v spolupráci s centrom Europe Direct, ktoré zastupoval Mgr.Zachariaš a veľmi zaujímavo žiakom priblížil  činnosť EP i jeho jednotlivé inštitúcie.

V závere workshopu mali naši študenti možnosť zahrať si vedomostný kvíz o EÚ, overiť svoje vedomosti a získať tak zaujímavé ceny. Podujatie bolo podnetné a opäť ukázalo potrebu informovať a získavať vedomosti o inštitúciách EP, ktoré vplývajú na náš každodenný život.

Ďalšie fotografie nájdete vo fotogalérii

 

APR
24

24.04.24 - 26.04.24

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy