Header image

 

Predvianočná nálada ovplyvnila aj našich mladých ambasádorov, ktorí sa rozhodli osloviť svojich spolužiakov, aby vymysleli nejaký symbol, ktorým by poslali svoj vianočný pozdrav do Európy. Kreativita žiakov bola úžasná, nuž sme sa rozhodli túto zaujímavú aktivitu aj zrealizovať.

V jedno sychravé decembrové popoludnie sme sa vybrali na školský dvor a „zábava“ sa začala. Nápadov bolo veľa – od vianočného stromčeka, až po logá rôznych výrobcov, žiakov tiež, no vydarených symbolov už menej. Snažili sme sa ich zachytiť fotoaparátom umiestnenom na drone, ktorý nie vždy spolupracoval,  ale nejaké zábery sme zachytili.

Aj napriek tomu, že akcia nám nevyšla tak, ako bola naplánovaná, naši žiaci vyslali do sveta jeden obrovský vianočný pozdrav: „Ahoj Európa, elektrotechnici z Košíc Ti prajú krásne vianoce!“

                

DEC
4

04.12.23 - 15.12.23

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy