Header image

 

„Tentoraz už nestačí iba dúfať v lepšiu budúcnosť. Je načase, aby sme za ňu všetci prevzali zodpovednosť. Preto budeme radi, ak pôjdete nielen voliť, ale pomôžete nám presvedčiť aj ďalších ľudí. Len vtedy, ak pôjde k hlasovacím urnám každý z nás, sa nám podarí dosiahnuť zmenu“. Tieto slová odzneli v našej spoločenskej miestnosti na stretnutí našich tretiakov so študentkou  Medzinárodných vzťahov na Jagiellonskej univerzite v Krakove, Luciou Becovou.

V súvislosti s blížiacimi sa voľbami do Európskeho parlamentu, ktoré budú už v máji 2019, naši študenti v otvorenej diskusií rozprávali o Európskej únií, fungovaní Európskeho parlamentu, zmenách, ktoré nás čakajú po Brexite, a tiež o tom, aké sú reálne výhody nášho členstva v Únií, čo pre naše malé Slovensko dokážu presadiť slovenskí europoslanci.

Lucia trpezlivo odpovedala na otázky našich žiakov,  podporovala ich v názoroch na vnímanie Európskeho parlamentu a apelovala na účasť mladých v eurovoľbách.


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003563977
DnesDnes2745
Tento týždeňTento týždeň10585
Tento mesiacTento mesiac38591
počet návštev od 26.4.2015