Header image

 

OcenenieNaša škola získala v utorok 26.11.2019 na zasadnutí Digitálnej koalície cenu Digitálna jednotka, za plnenie úloh zameraných na rozvoj informatiky a informačných technológií na Slovensku. Členom Digitálnej koalície sme už 2 roky a našim hlavným prínosom je výchova a vzdelávanie IT špecialistov v pomaturitnom duálnom štúdiu a tiež propagácia odborného informatického vzdelávania medzi žiakmi základných škôl a to formou rôznych súťaží, krúžkov a workshopov. V rámci tejto aktivity sme napríklad zrealizovali súťaž Junior Admin, workshopy v projekte Juniverzity, či Letnú školu s Arduinom. V budúcnosti chceme naše úlohy a tiež ich plnenie rozšíriť o ďalšie aktivity.

O získanie ocenenia sa pričinili všetci, ktorým záleží na rozvoji IT vzdelávania na našej škole, alebo v regióne, či už sú to naši učitelia a žiaci, ktorí organizujú aktivity pre ZŠ, vedenie školy, ktoré podporuje otváranie IT tried, zamestnanci a inštruktori zo spoločnosti T-Systems Slovakia, vďaka ktorým môžeme realizovať duálne vzdelávanie, ale aj členovia združenia Košice IT Valley, ktoré podporuje množstvo realizovaných aktivít.

OKT
28

28.10.21 - 29.10.21


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003647316
DnesDnes1796
Tento týždeňTento týždeň7499
Tento mesiacTento mesiac48612
počet návštev od 26.4.2015