Header image

 

 

Po úspešných minulých ročníkoch sa aj v tomto školskom roku naša škola rozhodla zorganizovať  súťaž zameranú pre žiakov 8. ročníka základných škôl pod názvom „Dni energií“. Cieľom súťaže je zvýšiť a podporiť záujem žiakov a pedagógov základných škôl o vzdelávanie v oblasti  energetickej efektívnosti v našom každodennom živote. Téme obnoviteľných zdrojov energií a šetrenia energiami  sa venuje množstvo odborných publikácií, letákov, internetových stránok. Naša škola sa  zamerala skôr na praktické ukážky spojené s touto tematikou, ktoré pripravili naši študenti pod vedením odborných pedagógov.

Fotogaléria Dni energií 2014

 


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003643903
DnesDnes1291
Tento týždeňTento týždeň4086
Tento mesiacTento mesiac45199
počet návštev od 26.4.2015