Header image

 

Medzinárodný deň školských knižníc, ktorý je od roku 1999 každoročne vyhlásený Slovenskou pedagogickou knižnicou, sa aj v tomto školskom roku  podarilo zrealizovať v našej škole. Oslávili sme ho tradične v prvý októbrový pondelok, kedy sa žiaci prvých ročníkov zúčastnili podujatia v spoločenskej miestnosti školy.

22. október 2018 - bol dňom  „D“, na ktorý sa tešili predovšetkým prváci, nakoľko toto podujatie bolo práve pre  žiakov 1.ročníka, z ktorých mnohí ani nevedeli, že aj na strednej škole môžu využívať služby školskej knižnice. Vzhľadom na minimalistické rozmery školskej – internátnej knižnice sme podujatie rozdelili takto : dve sekcie sme realizovali v priestoroch  spoločenskej miestnosti školy a tá najzaujímavejšia bola v samotnej knižnici. Tohtoročnej téme – 100 rokov Československa v školskej knižnici – boli prispôsobené aj aktivity v jednotlivých sekciách:

  • Ako rozumieš českému jazyku.
  • Krásna literatúra.
  • Videomaping – 100 rokov republiky.

V každej triede sa všetky  skupiny žiakov  v priebehu hodiny vystriedali na každom stanovišti. Atmosféru sme dotvorili aj úpravou prostredia a drobnými sladkosťami.

         


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003564062
DnesDnes2830
Tento týždeňTento týždeň10670
Tento mesiacTento mesiac38676
počet návštev od 26.4.2015