Header image

 

Zvýšiť volebnú účasť mladých ľudí v budúcoročných voľbách do Európskeho parlamentu je cieľom kampane pod názvom ,,Tentoraz idem voliť (This time I am voting)“, do ktorej sa zapája aj naša škola v programe Ambasádorská škola Európskeho parlamentu.

Do kampane sa môže zapojiť skutočne každý a to tak, že sa zaregistruje na stránke www.thistimeimvoting.eu alebo www.tentorazidemvolit.eu, a dozvie sa dôležité informácie  o dianí, podujatiach a súťažiach súvisiacich s voľbami  do Európskeho parlamentu. Voľby do Európskeho parlamentu sa konajú každých päť rokov, najbližšie budú koncom mája 2019.


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003643868
DnesDnes1256
Tento týždeňTento týždeň4051
Tento mesiacTento mesiac45164
počet návštev od 26.4.2015