Header image

 

Spomedzi všetkých stredných odborných škôl na Slovensku si spoločnosť Schneider Electric vybrala päť škôl, medzi ktorými je aj naša škola, ktoré podporila materiálno-technickým vybavením za účelom skvalitnenia výučby. Vďaka tejto podpore budú môcť žiaci našej školy pri praktickej výučbe využívať elektrotechnické zariadenia pre systémové elektroinštalácie v hodnote 3000 Eur.

Slávnostné odovzdanie „daru“ sa uskutočnilo 21.októbra 20201 v zrenovovaných  učebniach školy za prítomnosti zástupcov spoločnosti Schneider Electric Slovensko a zástupcov SPŠE.  Sprievodným podujatím bola zaujímavá prednáška pre žiakov našej školy o využívaní virtuálnej reality v elektrotechnickej praxi, ktorú si pripravili zástupcovia spoločnosti Schneider Electric. Obidve strany vyjadrili na tomto podujatí presvedčenie, že poskytnuté zariadenia pre skvalitnenie praktickej výučby sú odrazovým mostíkom pre ďalší rozvoj vzájomnej spolupráce.

         

JúL
1

01.07.22 - 02.09.22

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

004328049
DnesDnes152
Tento týždeňTento týždeň8606
Tento mesiacTento mesiac33839
počet návštev od 26.4.2015