Header image

Naša škola organizuje 8.ročník tvorivého podujatia pod názvom ,,Dni energií pre žiakov 8.ročníka ZŠ“. Podujatie sa uskutoční 22.-23.marca 2018 v priestore našej školy SPŠ elektrotechnickej v Košiciach. Jeho cieľom je vzbudiť u žiakov záujem ochraňovať životné prostredie, vytvoriť priestor pre tvorivé a originálne pohľady žiakov na vopred určené témy týkajúce sa ochrany životného prostredia a využívania energií z obnoviteľných zdrojov. Do súťaže sa môžu zapojiť tímy žiakov zo všetkých základných škôl z Košického kraja. Bližšie informácie nájdete na stránke projektu. Tešíme sa na Vás.

No events found


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001227810
DnesDnes290
Tento týždeňTento týždeň290
Tento mesiacTento mesiac15090
počet návštev od 26.4.2015