Header image

Naša škola sa tento rok zapojila do projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Projektu, ktorý už viacerým z vás určite nie je neznámy.

Je to projekt, ktorý spája generácie ľudí po celom Slovensku a stáva sa pomaly, ale isto krásnou vianočnou tradíciou. Tento rok sa realizuje už po piatykrát. Jeho cieľom je darčekom v podobe krabice od topánok naplnenej rôznymi drobnosťami potešiť nám neznámeho seniora žijúceho v sociálnom zariadení, prípadne osamelo žijúceho vo vlastnej domácnosti. Častokrát to môže byť jeho jediný, či dokonca posledný darček. Do krabičky preto dávame hlavne kus svojho srdca.

Každá krabička by mala obsahovať aspoň po jednej z nasledujúcich kategórií:

  • niečo sladké,
  • niečo slané,
  • niečo teplé,
  • niečo mäkké,
  • niečo voňavé,
  • niečo na zábavu,
  • niečo zo srdca.

Zbierka prebiehala od 23. novembra do 5. decembra 2022. Krabičky sme odovzdali a momentálne už kompetentné osoby pracujú na ich kontrole a odovzdaní do tých správnych rúk.

Do zbierky sa zapojili triedy i žiaci ako jednotlivci. Dobrý skutok tak vykonali žiaci z tried I.A, I.D, I.E, I.F, II.A, II.B, II.C, II.E, III.A a IV.C.

Spolu sa podarilo vyzbierať 19 krabičiek. Vďaka vám tak 19 babičiek a deduškov bude mať pekné Vianoce a úsmev na tvári. Myslím, že môžete byť na seba hrdí.

Všetkým, ktorí sa do tejto zbierky akokoľvek zapojili, veľmi pekne ďakujeme. Podporili ste peknú myšlienku krásnym nezištným skutkom. Zároveň ďakujeme aj všetkým kolegom, ktorí vás pri realizácii tejto peknej myšlienky podporili.

Mgr. Melánia Englerová

   

 

APR
24

24.04.24 - 26.04.24

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy