Header image

Nakoľko suroviny je nutné nakúpiť deň pred varením, odhlášky zo stravy v školskej jedálni sa realizujú deň vopred do 12:00 prostredníctvom terminálu umiestneného v jedálni, prípadne osobne u pani Redajovej.

V prípade náhleho ochorenia je možné stravníka odhlásiť v daný deň najneskôr však do 7:30 telefonicky alebo e-mailom p. Redajovej ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.). 

V prípade, že stravník nedoloží lekárske potvrdenie o chorobe po návrate do školy p. Redajovej, nebudú mu takéto súrne odhlášky (v daný deň ráno) uznané ako oprávnené.

Prosíme stravníkov, aby odhlasovanie zo stravy realizovali buď osobne u vedúcej ŠJ p. Gazdičkovej (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.) alebo administratínej pracovníčky p. Redajovej, telefonicky (055/6332311) alebo emailom ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.). Iný spôsob odhlasovania nie je možný !! Za pochopenie ďakujeme a prajeme dobrú chuť.