Header image

Od februára 2012 si stravníci vyberajú stravu prostredníctvom RFID tagov (prívesok na kľúče s čipom). Potvrdenie oprávnenia odberu stravy sa bude realizovať priložením tagu k čítačke. Odhlasovanie obedov sa bude realizovať prostredníctvom čítačky/terminálu umiestneného v jedálni pri vstupe. Videonávod ako sa odhlásiť zo stravy nájdete po kliknutí sem. Prvá časť videa je určená pre obsluhu programu pre evidenciu. Návod pre odhlasovanie sa začína v čase 7:23 (nastavíte hore posuvníkom).

Objednávanie stravy
Každý stravník si u administratívnej pracovníčky pre ŠJ pani Redajovej  zakúpi čipovú kľúčenku, ktorú bude používať počas celého štúdia na objednávanie a odhlasovanie stravy. Cena jednej kľúčenky je 4,-€. V prípade vrátenia nepoškodenej a funkčnej čipovej kľúčenky, budú peniaze za kľúčenku stravníkovi vrátené vo výške 2,-€. V prípade straty, poškodenia alebo krádeže je stravník povinný si zakúpiť novú čipovú kľúčenku.

Strava sa objednáva zaplatením šeku a predložením dokladu o zaplatení p. Redajovej. Zo stravy sa môžete odhlásiť deň vopred u p. Redajovej do 14:30 h.