Header image

Vybraní študenti a pedagógovia našej školy zažili 7.decembra 2017 pracovný deň v Európskom parlamente  v Štrasburgu a  rokovali ako ozajstní euro poslanci. Počas jedného pracovného dňa v Štrasburgu si skupiny asi 500 mladých ľudí spoločne vymieňali názory na otázky týkajúce sa  európskej dimenzie ako je nezamestnanosť mladých, životné prostredie, problematika migrácia ale aj brexit. Rokovali nad dôsledkami budovania Európy a využili svoje jazykové znalosti na dorozumenie sa so svojimi partnermi z členských krajín Európskej únie. 

Pohľad na tento deň v parlamente i cestu si môžete prečítať:  Zájazd do parlamentu v Štrasburgu   

              Štrasburg 

a fotky pozrieť: Strasburg_Prezentacia

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

000962275
DnesDnes792
Tento týždeňTento týždeň792
Tento mesiacTento mesiac33506
počet návštev od 26.4.2015