Header image

Vládca robotov - bud’ vládcom sveta, v ktorom budeš riadiť roboty. Na troch dvojhodinových stretnutiach sa naučíš dávať LEGO robotom príkazy tak, aby ťa počúvali na slovo. V programe LEGO Mindstorms si vytvoríš program, ktorým prikážeš robotovi EV3, aby sa správal podľa tvojich predstáv. Príd’ si vyskúšať, či to dokážeš!

3D dizajnér - baví ťa čmárať si na okraj zošita rôzne tvary, či budovy? Daj svojim výtvorom aj tretí rozmer! Nauč sa počas štyroch stretnutí vytvárať 3D modely v CAD softvéri, vymodeluj si svoje vlastné modely ako  kryt na smartfón, kľúčenku, prívesok či iný predmet a vytlač ho na 3D tlačiari. Zhmotni svoje predstavy!

Zábavné obvody - dokážeš prepojiť elektronické súčiastky tak, aby veci blikali, či pískali? U nás sa naučíš ako na to a svojim výtvorom sa môžeš pochváliť i kamarátom. Počas troch stretnutí ťa naučíme vytvárať plošné spoje, spájkovať elektronické súčiastky, odmerať správne zapojenie a oživiť elektronické obvody. 

 

Kedy sa kurz koná? Klikni na obrázok vybraného kurzu!

                    

Vyplň prihlášku na vybraný kurz !   smile

 

Minimálny počet účastníkov kurzu – 7

Maximálny počet účastníkov – 10

Po dosiahnutí minimálneho počtu prihlásených účastníkov

Ťa budeme kontaktovať a oznámime Ti termín kurzu.

Pri väčšom záujme kurzy budú otvárané počas celého školského roka.

Každý má šancu.

        Tešíme sa na Teba.  smile

 

Zaujali ťa tieto kurzy? Máme ich pripravených ešte zopár. Viac info sa dozvieš už čoskoro na týchto stránkach!

Prví frekventanti už využívajú naše Centrum odborného vzdelávania pre vzdelávanie v oblasti elektrotechniky a automatizácie.

No events found