Header image

 

Priblížiť prácu nadnárodnej inštitúcie „Európsky parlament“ a prispieť k rozvoju sociálnej a politickej zrelosti študentov, podnietiť záujem o veci verejné, tak s týmto cieľom sme sa zapojili do projektu Euroscola 2014 na našej škole, ktorý každoročne vyhlasuje Informačná kancelária EP v Bratislave.

 

Výsledkom tohto nášho snaženia je, že študenti našej školy dňa 11. 12. 2014 zasadnú do europoslaneckých lavíc v Štrasburgu a budú diskutovať so svojimi rovesníkmi z 27 európskych krajín. Priamy prenos si budete môcť pozrieť na stránke Európskeho parlamentu.

 


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001944842
DnesDnes712
Tento týždeňTento týždeň13112
Tento mesiacTento mesiac44553
počet návštev od 26.4.2015