Header image

 

Dňa 13. septembra 2019 sa v priestore hotela Crowne Plaza v Bratislave konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov 3. ročníka programu Ambasádorská škola Európskeho parlamentu (EPAS). Vyhlásenie výsledkov sa konalo za účasti europoslancov EP za SR - p. Róberta Hajšela a p. Ivana Štefanca. Podujatia sa zúčastnili aj zástupcovia  z 26 prihlásených škôl zo Slovenskej republiky. Naša škola, SPŠ elektrotechnická v Košiciach, bola na tomto podujatí ocenená plaketou Ambasádorská škola Európskeho parlamentu a tím študentov zo IV.E, ktorý na tomto programe pracoval, získal certifikáty EPAS.

Cieľom tohto vzdelávacieho programu je šíriť povedomie o Európskej únii a európskej parlamentnej demokracii medzi mladými ľuďmi prostredníctvom poskytovania aktuálnych a praktických vedomostí, podnietiť ich záujem o európske dianie i o aktívne zapájanie sa doň.

Ocenenia boli odovzdané riaditeľom Informačnej kancelárie EP v Bratislave p. Dionýzom Hochelom a expertmi Helsinského výboru - p. Dagmar Horná, p. Kálmán Petőcz za prítomnosti zástupcov z AINova - p. Marta Jendeková, p. Kata Cigánová.

                                                                                  Ing. Marta Greňová, Ing. Jana Trnková

              


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003586153
DnesDnes1178
Tento týždeňTento týždeň14522
Tento mesiacTento mesiac60767
počet návštev od 26.4.2015