Header image

 

EDUID školy: 100014610

Ani sme sa nestihli spamätať z prezidentských volieb a už tento mesiac pôjdeme opäť k volebným urnám. Tentokrát ide o voľby do Európskeho parlamentu.

Naši žiaci si to v dňoch 1. a 2. mája 2019 už vyskúšali. Počas sviatku práce sme využili prítomnosť žiakov v školskom internáte, aby využili tento deň účasťou v žiackych simulovaných voľbách, v ktorých  priamo volili kandidátov európskych parlamentných politických strán. Hneď na druhý deň sme  túto možnosť ponúkli  aj žiakom školy. Aj keď volebná účasť bola pomerne veľká – 54% z celkového počtu študentov - výsledky neurčili veľký rozdiel medzi jednotlivými frakciami. Víťaznou stranou sa stala Skupina Aliancie liberálov a demokratov z Európy.

                                                                                                           Mladí ambásadori

Fotografie nájdete vo fotogalérii

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003869250
DnesDnes2031
Tento týždeňTento týždeň2031
Tento mesiacTento mesiac53690
počet návštev od 26.4.2015