Header image

Dňa 02.10.2017 o 14:00 hod. bol na Strednej priemyselnej škole na Komenského 44 v Košiciach za prítomnosti vedúceho odboru školstva Košického samosprávneho kraja Ing. Štefana Kandráča , vedúcej správy referátu škôl a školských zariadení RNDr. Viery Juríkovej a riaditeľa SPŠE na Komenského 44 v Košiciach Ing. Štefana Krištína slávnostne otvorený projekt JUNIVERZITY 2017.

Hosťami slávnostného otvorenia boli riaditeľka ZŠ sv. Cyrila a Metoda Bernolákova 18 - PaedDr. Mária Čačková, zástupkyňa riaditeľky ZŠ sv. Cyrila a Metoda Bernolákova 18 - Ing. Terézia Hrebeňárová, riaditeľka ZŠ Tomášikova 31 - PaedDr. Renáte Obšatníková a učiteľ pre druhý stupeň ZŠ Park Angelinum 8 - Mgr. Peter Zambori.

V kurze „Vládca robotov“ pod odborným vedením Ing. Pavla Nemsilu sme na našej škole privítali 11 žiakov z troch základných škôl (ZŠ sv. Cyrila a Metoda Bernolákova 18, ZŠ Park Angelinum 8, Košice a ZŠ Tomášikova 31, Košice). Účastníci sa prvom stretnutí kurzu so záujmom zoznámili s LEGO robotmi a všetci si dokázali postaviť svojho robota, ktorého budú na ďalších dvoch stretnutiach programovať.

Tešíme sa na Vás chlapci o týždeň. Prihlasovanie na ďalšie kurzy tu

Ďalšie fotografie zo slávnostného otvorenia projektu JUNIVERZITY 2017

SEP
25

25.09.18 - 03.10.18

SEP
28

28.09.18


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001258452
DnesDnes192
Tento týždeňTento týždeň4940
Tento mesiacTento mesiac21461
počet návštev od 26.4.2015