Header image

 

Patrik Skaloš, žiak IV.C triedy našej Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej, mal tú česť, že bol dňa 15.11.2019 ocenený predsedom Košického samosprávneho kraja (KSK), Ing. Rastislavom Trnkom, pri príležitosti Dňa študentstva. Oceňovanie sa konalo v sále Východoslovenského múzea a Patrik patril medzi 25 oceňovaných študentov škôl v pôsobnosti KSK.

Ocenenie získal za príkladné plnenie si študijných povinnosti a vzornú reprezentáciu školy v regionálnych i medzinárodných súťažiach. Už v prvom ročníku získal 3. miesto na krajskom kole SOČ za jeho projekt „Laserová gravírka“. Reprezentoval SPŠE na medzinárodnej súťaži Xplore 2018 s projektom „Adaptabilné osvetlenie priemyselných priestorov“. V rámci aktivity Erasmus+ KA2 úspešne obhájil svoj návrh modelu „Automatická triedička riadená priemyselným počítačom“, vytlačil si ho na 3D tlačiarni a zabezpečil funkčné riadenie celého modelu aj cez internet. Takisto pred pár dňami získal ocenenie ako jediný delegát za Košický samosprávny kraj na ocenenie „Mladý tvorca“ pod záštitou Ministerstva hospodárstva a taktiež postúpil na celoštátne finále súťaže festival vedy a techniky AMAVET v kategórii Elektrina a mechanika.

        Za našu školu Patrikovi Skalošovi gratulujeme a prajeme mu veľa úspechov aj naďalej.

              

 

Na stránke Košického samosprávneho kraja napísali:

https://web.vucke.sk/sk/novinky/zupan-ocenil-najlepsich-ziakov-kraja.html

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

004879525
DnesDnes918
Tento týždeňTento týždeň17886
Tento mesiacTento mesiac64036
počet návštev od 26.4.2015