Header image

 

Dňa 30.5.2019 sa naši žiaci Radoslav Kuchár a Richard Olexa z 2.B triedy zúčastnili celoslovenského finále súťaže, ktorá je súčasťou programu JA Etika v podnikaní (EvP) a je podporovaná Férovou nadáciou O2 a spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise.

Cieľom súťaže je taktiež podporiť rozvoj komunikačných zručností a schopností žiakov viesť dialóg v procese etického rozhodovania a tímovej spolupráce, ktoré sú potrebné v každej oblasti spoločenského i pracovného života.

Naši žiaci  postúpili ako najlepší tím z Košického kraja. Ich úlohou vo finále súťaže bolo na základe prípadovej štúdie na tému „Obchodný manažér a nevhodné správanie“  nájsť vhodné riešenia a aplikovať svoje skúsenosti, poznatky ako aj princípy etického správania z ich bežného života.

Ďakujeme našim skvelým žiakom Radovi a Rišovi za reprezentáciu našej školy. 

                                


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003563996
DnesDnes2764
Tento týždeňTento týždeň10604
Tento mesiacTento mesiac38610
počet návštev od 26.4.2015