Header image

 

Naši tretiaci z III.E triedy sa dňa 4.marca 2019 zúčastnili verejného trestnoprávneho súdneho pojednávania na Okresnom súde Košice I. Vypočuli si tam 3 rôzne príbehy z reálneho života, ktoré pojednával  sudca JUDr. Martin Baločko. Študentov najviac oslovil príbeh štyroch mladíkov, ktorí  sú obvinení z  mnohých trestných činov. Naši žiaci tak mohli na vlastné oči vidieť prácu obhajcov, vypočuť si výsluchy svedkov a obžalovaných a tiež pochopili, význam trestného, občianskeho a rodinného práva. Po pojednávaní nasledovala podnetná diskusia so sudcom. Priamou účasťou na súdnom pojednávaní si tak naši tretiaci zvýšili svoje občiansko-právne vedomie.

                    

OKT
28

28.10.21 - 29.10.21


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003662932
DnesDnes25
Tento týždeňTento týždeň3359
Tento mesiacTento mesiac64228
počet návštev od 26.4.2015