Header image

 

35. ročník ZENIT v elektronike a programovaní

V dňoch 12. až 14. februára 2019 našu školu reprezentovali na celoštátnom kole ZENIT v Banskej Bystrici na Spojenej škole úspešní riešitelia   krajského kola v troch kategóriách. Žiaci počas súťaže potvrdili svoj technický um, svoje vedomosti a zručnosti , ktoré si porovnávali s priateľmi- žiakmi iných odborných stredných škôl. Celkovo sa zúčastnilo 93 žiakov z rôznych typov stredných škôl zo všetkých kútov Slovenska. Jednotlivé úlohy a realizáciu daného výrobku hodnotila porota odborníkov z praxe aj učiteľov.

Za vzornú reprezentáciu môžeme poďakovať Alexovi Irányimu, ktorý reprezentoval Košický kraj aj našu školu v odbore Grafik, Adamovi v odbore WebDeveloper umiestnenému na 5.mieste a Matejovi Gregovi, ktorý sa v odbore  Elektronika  umiestnil na 1. mieste v kategórii B (na fotografii prvý zľava).

Ing. Rastislav Rostáš


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

003642508
DnesDnes2691
Tento týždeňTento týždeň2691
Tento mesiacTento mesiac43804
počet návštev od 26.4.2015