Header image

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v školskom roku 2017/2018 vyhlásilo už 8. ročník súťaže ENERSOL-SK, ktorej hlavným cieľom je rozvíjať tvorivé odborno-teoretické a odborno-praktické schopnosti žiakov, vytvárať trvalý vzťah k ochrane životného prostredia a problematike využívania alternatívnych zdrojov energie.

Naši študenti sa úspešne zapojili do tejto súťaže najskôr v krajskom kole a štyria z nich úspešne postúpili do celoslovenského kola a nakoniec dvaja z nich aj do medzinárodného kola tejto súťaže.

Výsledky krajského kola:
Hlavná kategória: G. Brenvasser a D. Pethö obsadili 2. miesto a postúpili do celoslovenského kola, N. Dimunová a P. Skaloš obsadili 3. miesto
Tvorivá kategória: R. Kmec a K. Glajc obsadili 2. miesto a postúpili do celoslovenského kola

Na celoslovenskom kole sa lepšie darilo dvojici G. Brenvasser a D. Pethö, ktorí svojou prácou Efektívne využitie tepla v domácnosti zameranej na výrobu elektrickej energie z tepla zaujali porotu natoľko, že obsadili 1. miesto a mohli reprezentovať našu školu na medzinárodnej konferencii. Dvojica R. Kmec a K. Glajc obsadila 8. miesto s prácou Solárna nabíjačka viacerých druhov batérií.

Medzinárodná konferencia súťaže Enersol sa konala 19. a 20. apríla 2018 v Rakúsku v meste Hollabrunn. Zúčastnili sa jej študenti z Česka, Slovenska, Slovinska, Rakúska a Poľska. Reprezentácia našich študentov v každom kole súťaže Enersol bola na vysokej profesionálnej úrovni. Poukázali na nové a kreatívne riešenia v hľadaní alternatívnych zdrojov energií a úspešne reprezentovali nielen našu školu ale aj Slovensko. K úspechu im blahoželám.

Fotky nájdete vo fotogalérii.

MáJ
20

20.05.19 - 31.05.19

MáJ
27

27.05.19

MáJ
28

28.05.19 - 30.05.19


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001648082
DnesDnes854
Tento týždeňTento týždeň15773
Tento mesiacTento mesiac64871
počet návštev od 26.4.2015