Header image

 

Dňa 13. apríla 2018 sa naša škola zapojila do projektu “Deň narcisov” pod záštitou Ligy proti rakovine.

Dobrovoľníci z radov našich žiakov sa najskôr obliekli do dobrovoľníckej rovnošaty – svetlomodrého trička s označením dobrovoľníka a logom Ligy proti rakovine a následne na to, sa vydali cestou po škole, internáte a jedálni. Tu sme stretli viacero študentov, zamestnancov školy ba aj ŠI, ktorí veľmi ochotne prispeli na boj proti rakovine a na oplátku od nás dostali symbol tohto boja – narcis, či už živý alebo umelý, pripnutý na oblečenie. Medzitým druhá skupina dobrovoľníkov rozdávala narcisy vo vestibule školy. Študenti a zamestnanci školy pripnutím kvietku mohli vyjadriť svoju ľudskosť a podporu ľuďom trpiacim touto zákernou chorobou.

Našou snahou bolo šíriť tento úmysel aj v uliciach Košíc. Pozitívne ohlasy okoloidúcich ľudí  v nás zanechávali veľmi príjemné pocity. Ich úsmevné pohľady svedčili o zmysluplnosti Dňa narcisov. V uliciach nášho mesta sa rozdalo asi najviac narcisov z narcisov, ktoré sme dostali ako škola, a to najmä preto, lebo sa podarilo zorganizovať až 6 skupín po troch dobrovoľníkoch.

Všetky príspevky si nesmierne ceníme. Vyzbieranú sumu sa dozviete v ďalšom príspevku a zároveň bude vyhlásená v školskom rozhlase. Z tohto miesta sa ešte chcem poďakovať všetkým ostatným dobrovoľníkom, ktorí priložili ruku k dielu pre dobrú vec bez nároku na akékoľvek ohodnotenie a zároveň sa chcem poďakovať pani učiteľke Čekanovej, ktorá túto akciu na našej škole zorganizovala popri svojich učiteľských povinnostiach. J

M.Dzurňák, D.Sedlák  3.C

Ďakujem všetkým dobrovoľníkom za ich aktívnu účasť a pozitívnu energiu.     Ing.Čekanová

Fotografie nájdete vo fotogalérii

Banner

No events found


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

002425123
DnesDnes3368
Tento týždeňTento týždeň11963
Tento mesiacTento mesiac11963
počet návštev od 26.4.2015