Header image

Vianoce sú sviatky pokoja, lásky a štedrosti. Vychutnávame si čas strávený s rodinou a blízkymi. No nie každý má to šťastie  a môže prežiť tieto čarovné chvíle tak, ako by si zaslúžil.

Keďže k vianočným tradíciám neodmysliteľne patrí  aj obdarovávanie našich blízkych, ale i tých, ktorí sú v núdzi, rozhodli sme sa po druhý krát zapojiť do charitatívnej akcie.

Naším cieľom bolo pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú a vianočné obdobie nemôžu prežívať v radosti, pohode a spokojnosti. Preto sme s podporou vedenia našej školy zorganizovali zbierku trvanlivých potravín, drogérie, čistiacich prostriedkov a školských potrieb pod názvom „Vianoce s úsmevom“. Bolo krásne sledovať ako sa do tejto aktivity zapája stále viac a viac žiakov, učiteľov a zamestnancov školy. Spoločne sa nám podarilo vyzbierať množstvo vecí každodennej potreby, ktoré aspoň na malú chvíľu pomôžu zabudnúť obdarovaným na nepriazeň osudu.

Keďže účel sme splnili nad očakávanie, v mene organizátorov zbierky a obyvateľov krízového centra Dorka,  by sme sa radi poďakovali všetkým žiakom, učiteľom, zamestnancom školy. Špeciálne ďakujem vyslovujeme celým triedam: 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2. E, 3.C, 3.D, 3.F vrátane triednych, ktorí sa riadili heslom „ V jednote je sila“, venovali do zbierky svoje triedne balíčky a tým prispeli k úspešnému priebehu spomínanej akcie.

Zároveň ďakujeme vybraným žiakom tried  1.C, 1. D, 2. A, 2. E, 3. A, 3.B, ktorí sa dňa 12.12. zúčastnili finančnej zbierky organizácie Úsmev ako dar  a pomohli tak vyzbierať sumu 254,88 eur.

A čo dodať na záver? Asi sa budeme už opakovať, ale:

Je pekné spojiť: CHCIEŤ- MÔCŤ- POMÔCŤ  a želaný výsledok sa dostaví :)

                                                                          A. Čekanová a B. Kovalčinová

     

 Ďalšie fotografie nájdete vo fotogalérii.


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001293755
DnesDnes448
Tento týždeňTento týždeň8616
Tento mesiacTento mesiac25436
počet návštev od 26.4.2015