Header image

V minulom školskom roku sme sa opäť zapojili do programu Euroscola 2017, ktorý organizuje Informačná kancelária EP v Bratislave pre stredné školy na Slovensku. Do súťaže sme sa zapojili už po štvrtýkrát. Cieľom tejto súťaže je posilniť verejnú diskusiu o Európskej únii, jej možnom smerovaní, úspechoch i problémoch,  o možnostiach a perspektívach mladých ľudí v EÚ. Na škole sme organizovali diskusie so slovenskými  europoslancami,  workshopy a odmenou za naše snaženia je, že 7.12.2017 vybraní študenti našej školy zažijú pracovný deň v EP v Štrasburgu a budú rokovať ako ozajstní euro poslanci.

 

Vystúpenie našich študentov v Európskom parlamente v Štrasburgu je možné sledovať 7. decembra 2017 na stránke http://www.europarl.europa.eu/ep-live/sk/other-events/schedule. Informácie o projekte Euroscola nájdete aj na facebooku.

No events found


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001227810
DnesDnes290
Tento týždeňTento týždeň290
Tento mesiacTento mesiac15090
počet návštev od 26.4.2015