Header image

 

Svojou návštevou nás poctil absolvent našej školy Jožo Kováč, ktorý sa v besede so študentmi zameral na problematiku digitálneho marketingu, čiže marketingového nástroja na spracovanie veľkého množstva dát. Našim študentom prišiel ukázať, ako je možné robiť startup v celosvetovom meradle s firmou, ktorej softvér využívajú firmy na prepojenie zákazníka na call-centrum, predávajúce letenky, oblečenie, a v budúcnosti možno aj na emisiu akcií na burze.

Jožo patrí medzi úspešných ľudí, o čom svedčí aj fakt, že sa v novembri ocitol na titulnej stránke magazínu Forbes. Srdečne mu blahoželáme k jeho úspechom a prajeme mu veľa úspešných rozhodnutí.

Zároveň veríme, že sa nám ozvú aj ďalší naši úspešní absolventi, ktorých by sme radi zaradili do novovzniknutej galérie.

 

 

               

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

000903929
DnesDnes294
Tento týždeňTento týždeň5834
Tento mesiacTento mesiac21136
počet návštev od 26.4.2015