Header image

Dňa 5. mája 2017 sa v Univerzitnej knižnici Technickej univerzity v Košiciach konalo  diskusné fórum na tému: ,, Inteligentné mestá na Slovensku a v EÚ“, ktorej sa zúčastnili aj vybraní študenti našej školy. Regionálne fórum organizovala Informačná kancelária EP spolu s Technickou univerzitou v Košiciach a svoje pohľady na ,,Smart cities“ vyjadrili:

Maroš Šefčovič, podpredseda Európskej komisie pre Energetickú úniu
Monika Smolková, poslankyňa Európskeho parlamentu
Ivan Štefanec, poslanec Európskeho parlamentu
Renáta Lenártová, námestníčka primátora mesta Košice,

Naši študenti sa dozvedeli viac informácií o využívaní nových technológií v mestách  EÚ, aké služby ponúkajú tieto mestá pre kvalitnejší život svojim občanom, ale aj o novej digitálnej stratégií, ktorú pripravuje mesto Košice v spolupráci s Technickou univerzitou v Košiciach.

Fotogaléria

 Jana Trnková

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

000903928
DnesDnes293
Tento týždeňTento týždeň5833
Tento mesiacTento mesiac21135
počet návštev od 26.4.2015