Header image

V dňoch 31. 3.  -  1. 4. 2017 študenti Patrik Molnár II.D, Richard Dominik a Dominik Fedor IV.C, Jozef Petro IV.A reprezentovali našu školu na 12. ročníku súťažnej konferencie Junior Internet 2017 v Bratislave na Fakulte informatiky a informačných technológií STU.

Súťaž je určená žiakom základných a stredných škôl na Slovensku, ktorí sa aktívne zaujímajú o tvorbu webových stránok, programovanie, internetovú grafiku a dizajn, písanie textov a blogov na webe, tvorbu mobilných a internetových stránok so vzdelávacím obsahom.

Na súťažnej konferencii mladí ľudia z celého Slovenska predstavili svoje projekty skúseným odborníkom v úlohách porotcov. Z 272 prihlásených prác bolo vybraných 60, ktoré postúpili do finále súťaže v Bratislave. Súťažilo sa v 6 kategóriách: JuniorWEB, JuniorDESIGN, JuniorTEXT, JuniorBLOG, JuniorAPP, JuniorLEARN.

Naši študenti Richard Dominik a Dominik Fedor získali 1. miesto v kategórii JuniorAPP
Jozef Petro obsadil 2. miesto v kategórii JuniorWEB.

Ďakujeme našim šikovným študentom za vynikajúcu reprezentáciu školy.

Fotogaléria 

Ing. B. Kovalčinová


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001090328
DnesDnes1311
Tento týždeňTento týždeň11045
Tento mesiacTento mesiac33676
počet návštev od 26.4.2015