Header image

Dňa 22. a 23.3.2017 sa 36 žiakov našej školy spolu s Ing.Čekanovou, Ing. Kovalčinovou a Ing. Ďuratnou zúčastnili školskej akcie  Amper 2017 v Brne.

Odchádzali sme v skorých ranných hodinách a na výstavisko sme dorazili niečo po 10-tej hodine. Aj napriek únave z cesty sme si vychutnali niekoľko hodinovú prehliadku jedného z najväčších veľtrhov v strednej Európe a videli sme tak mnoho zaujímavostí z oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizácie, komunikácie, osvetlenia a zabezpečenia.
Neskôr sme sa presunuli do zábavného parku Vida Science!, kde na ploche takmer 5 000 m2 na nás čakalo 150 interaktívnych exponátov, ktoré vysvetľovali základné princípy prírodných javov a sveta okolo nás.  Súčasťou bola aj vedecká show zameraná na vysvetlenie elektromagnetických javov (elektrické výboje, blesky, Faradayová klietka...).

Druhý deň výletu sa niesol v duchu histórie. Navštívili sme hrad Špilberk a jeho povestné kasematy. Pozreli sme si katedrálu sv. Petra a Pavla, starú radnicu...
Po vyčerpávajúcej prechádzke historickou časťou Brna sme dopriali našim žiakom aj trochu voľna, za čo nám boli veľmi vďační :)

Napriek tomu, že to bolo vyčerpávajúce, z reakcií žiakov vieme, že ich to obohatilo o nové poznatky, skúsenosti a zážitky :)

                                Ing. A. Čekanová

fotogaléria


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001174816
DnesDnes500
Tento týždeňTento týždeň1971
Tento mesiacTento mesiac20437
počet návštev od 26.4.2015