Header image

V dňoch 24. 3. a 25. 3. 2017 sa študenti našej školy zúčastnili 23. ročníka súťaže študentov stredných a vysokých škôl v 2D a 3D navrhovaní. Jedná sa o prestížnu CAD súťaž v zručnostiach používania digitálnych technológií ( 2D kreslenie technických výkresov, 3D modelovanie digitálnych modelov pomocou softwarovej podpory produktov  spoločnosti Autodesk). 

Súťaž sa konala v Brne na VUT  a zúčastnilo sa jej asi 100 študentov z Českej a Slovenskej republiky. Táto akcia bola sprevádzaná zaujímavým programom: prehliadkou laboratórií Fakulty strojného inžinierstva a návštevou technického múzea v Brne. Naši študenti úspešne prezentovali našu školu v ČR.

Ďakujeme  študentom:

II.A – Jovan Tomáš Blažek, Nikola Dimunová
III.A – Adam Ujházi, Eva Kupcová , Dávid Kéri.

Fotografie z akcie

Ing. Jaroslava Richterová

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

000868267
DnesDnes285
Tento týždeňTento týždeň3625
Tento mesiacTento mesiac30433
počet návštev od 26.4.2015