Header image

Spoznať osobnosť, ktorú pozná celé Slovensko, je veľké šťastie a práve takúto možnosť mali študenti I.A a I.E triedy, keď sa na pôde našej školy stretli s pánom Petrom Gombitom, úspešným bežcom maratónu a skromným človekom, ktorý ako prvý získal ocenenie ,, Košičan roka 2016“. Naši študenti sa dozvedeli, aké boli jeho životné začiatky, ktoré prekážky musel v živote prekonať, ako žijú ľudia bez domova  v útulku OÁZA v Bernátovciach  pri Košiciach, ale aj to, prečo sa rozhodol bežať maratóny  z Košíc do Ríma, i kde čerpal silu počas  50 dní pri 1550 km behu.

Fotogaléria


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001090332
DnesDnes1315
Tento týždeňTento týždeň11049
Tento mesiacTento mesiac33680
počet návštev od 26.4.2015