Header image

Do tohto ročníka súťaže sa prihlásilo 53 súťažných tímov/jednotlivcov. Súťaž prebiehala v termíne od januára 2017 do februára 2017. Pravidlá, ako aj podmienky odovzdania prác boli zverejnené na našej školskej web stránke. Z celkového počtu – 28 web stránok do záverečného hodnotenia postúpilo 23 prác, ktoré spĺňali potrebné kritériá.

Porota v zložení: Lukáš Orgovan (Senior Software Engineer); Štefan Kudla (Software Engineer) zo spoločnosti Ness ; Izabela Molitorisová zo SPŠE sa po dôkladnom zvážení rozhodla udeliť ocenenia týmto prácam:

  1. miesto - http://lacneletenky.9e.cz/#/   
  2. miesto - https://skolska-sutaz.000webhostapp.com/
  3. miesto - http://vysocina.xyz/spseke/

Všetkým súťažiacim veľmi pekne ďakujeme za účasť, za snahu, za čas, ktorý bolo potrebné venovať jednak študovaniu rôznych materiálov a samozrejme aj samotnej tvorbe web stránky. Oficiálne vyhodnotenie súťaže bude dňa 20. 4. 2017 v priestoroch spoločnosti Ness. Podrobnejšie informácie budú víťazom zaslané mailom.

Ing. Izabela Molitorisová


Logo - Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Logo - EÚ - Európsky sociálny fond, Európsky fond regionálneho rozvoja

Logo - operačný program ľudské zdroje

Logo - Systém duálneho vzdelávania

Škola je partnerom národného projektu „DUÁLNE VZDELÁVANIE A ZVÝŠENIE ATRAKTIVITY A KVALITY OVP“

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

verejnosť žiak učiteľ

 

Naša škola zaviedla a využíva
systém manažérstva kvality 
v odbore
Výchovno-vzdelávacia činnosť.

Politiky kvality

Záväzok vedenia

Vízia školy

001093372
DnesDnes430
Tento týždeňTento týždeň3035
Tento mesiacTento mesiac36720
počet návštev od 26.4.2015